Dukasim

KAMERA VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ÇÖZÜMLERİ

Kamera sistemlerinde,  görüntü sistemlerinde ve güvenlik sistemlerinde yılların verdiği deneyim ile Dukasim ailesi olarak yanınızdayız.

Görüntü Güvenlik Sistemleri

Görüntü Güvenlik Sistemleri

Kamera sistemleri, sosyal ve özel tüm yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak günümüzde zorunlu hale gelmiştir. Kurumlar için sanal veya fiziksel tüm sistem güvenlik önlemlerini almak yeterli olamayabilir. Fiziksel olan ortam güvenliği de bu noktada çok önemlidir. Doğru ve sürekli izleme, uyarı ve alarm, ulaşılabilirlik güvenlik sistemlerinin en önemli niteliklerindendir. Profesyonel ve kendi sektöründe öncü markalar ile güvenlik çözümleri sunmaktayız. IP & Analog Kameralarda iç ve dış mekân ürünlerini sizlere sunuyoruz. Ürünlerin en verimli şekilde çalışması için gerekli altyapıyı hazırlayarak yenilikçi ve doğru çözümler üretiyoruz.

Uzman kadromuzun yapacağı tespitler ve proje çalışmalarımızla ihtiyacınıza en uygun çözümleri Dukasim olarak geliştiriyoruz. Analog ve Kablosuz kamera sistemlerinin iş ve yaşam alanlarınız için uygulanması hakkında Dukasim yanınızda.

Kamera Konferans Çözümleri

Kamera Konferans Çözümleri

Video konferans sistemi iki ya da daha fazla katılımcının görüntülü ve sesli konuşma  sağlayan teknolojidir. Video konferans sistemleri sayesinde kişiler mesafe ve yer gözetmeksizin aynı ortamdaymış gibi görüşme yapabilmektedir.

Dünyanın her neresinde olursanız olun bu sistem sayesinde istediğiniz kişiler ile görüntülü iletişime geçebilirsiniz.  Video konferans sisteminin sağlıklı yapılabilmesi adına gerekli araç ve gereçlerin temin edilmesi oldukça önemlidir. Video konferans sistemlerinde ses ve görüntü kalitesi de sorunsuz ve sıkıntısız olarak çalışabilmektedir. Bu sistem oldukça basit ve kullanımı kolay bir sistemdir.

Sağlıklı bir iletişim için yüz yüze görüşme oldukça önemli bir detaydır. Video konferans sistemleri de kaliteli ve sağlıklı bir iletişim kurulabilmesi için her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Video konferans sistemleri kişilerin seyahat etme zorunluluğunu ortadan kaldırdığı için para ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. İsteyen herkes bulunduğu ofisinden dünyanın herhangi bir ucunda yer alan şubesine ya da müşterilerine kolayca bağlantı yapabilmektedir.

Bu sistem sayesinde kişiler birbirleri ile görüşme yapabilmenin yanı sıra istedikleri çalışma dosyalarını birbirlerine gönderebilir ve toplantı kaydedip izleyebilirler. Aynı yerde bulunmasalar bile insanlar oldukça verimli bir görüşme sağlayabilirler.

Piyasadaki en iyi görüntü performansı ve ses kalitesine sahip dünya markası ürünleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda alanında uzman arkadaşlarımız ile en doğru hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Kurumların toplantı odalarında kullanabilecek projeksiyon cihazları, hareketli sunum tabloları, uzak bağlantı ekranları gibi materyallerinin uygun ve verimli bir şekilde kullanılması; ortak ve özel noktalarda video konferans gereksinimleri için tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. İhtiyaçlarınıza yönelik yaptığımız proje çalışmalarını geliştiriyor; en kaliteli ürün ve çözümleri sunuyoruz.